GODZINY ADOPCJI:     WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK: 12 - 16
SOBOTA, NIEDZIELA: 10 - 14
PONIEDZIAŁEK, PIĄTEK: ZAMKNIĘTE DLA ODWIEDZAJĄCYCH
WŁASNE ZWIERZĘ MOŻNA ODEBRAĆ CODZIENNIE 8 - 16

 « Powrót

Kora i Buzel


 Potrzebujacy  Przebywa w domu tymczasowym 
Numer:-
Numer CHIP:0000000000000000
Płeć:suka
Wielkość:średni
Wiek:10
Rasa:mieszaniec / (mix)
Data Przyjęcia:

2014.06.01
Przebywa w:dom tymczasowy

Kora i Buzel przebywa obecnie w domu tymczasowym
Więcej informacji oraz kontakt:
531 067 739OPIS:

Psy przebywają w domu tymczasowym.


Rozumne, łagodnością przesycone spojrzenia. Delikatne, wilgotne oddaniem i ufnością dotyki ich nosków. Radość życia i potrzeba trwania u boku człowieka, zabawy z dziećmi, sposoby bycia, którymi manifestują, jak bardzo pragną uwagi, łask, pieszczot. Nigdy nie miały prawdziwego domu, nikomu nie czuli się potrzebni- Kora i Buzel.

Cudownie zgrana para, która poznała się w najtrudniejszym momencie życia- schronisku.

Dla Buzla schronisko było po raz kolejny przystankiem w życiu, który zawsze i niestety trwa u niego zbyt długo (od 2010r). Kora trafiła do schroniska w styczniu 2013r , prawdopodobnie spłoszona sylwestrowymi fajerwerkami. Los i serce wolontariuszki chciały żeby te dwa wspaniałe istnienia zamieszkały razem w boksie. Buzel po poważnym urazie, gdy kilka miesięcy stał na łańcuchu przy budzie, a Kora po pogryzieniu przez współtowarzyszy niedoli z boksu. Stworzyli bardzo zgrany duet, a z czasem stali się nierozłączni. Kora kocha Buzla, a on ją, pomimo mezaliansu wieku :) Buzel 8 latek, Kora 4 latka to nierozłączna komórka zwana „prawdziwą przyjaźnią” , baaa ...nawet miłością. Kora broni Buzla, oddaje mu swoje smakołyki. Buzel jest dla niej oparciem, kierunkowskazem, którego zawsze Kora szuka, gdy tylko na chwilę się rozdzielą.

To wyjątkowa para, kochająca ludzi, aportowanie, wspólne spacery, kąpiele w błotku, prace w ogródku :)

Kora jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Buzel jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Szukają domu razem. Szukają opiekunów, którzy zapewnią im odpowiednią dawkę ruchu, wysiłku fizycznego i psychicznego. Znają podstawowe komendy. Uwielbiają dynamiczne spacery. Ich stosunek do dzieci jest pozytywny- sprawdzony na podczas festynu dla dzieci w jednym z łódzkich parków.

Dwa pręgowane cuda mogą być Twoimi przyjaciółmi- adoptuj!!!


Kontakt: 531 067 739


GALERIA ZDJĘĆ:

     Wizyt: 9225

« Poprzedni                    Następny »