ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
W uznaniu za pomoc i wielkie starania.

Ciężka praca i poświęcenie wolontariuszy współpracujących z naszym schroniskiem pozwoliło odzyskać godność wielu psom i kotom.

Dyrekcja i Pracownicy schroniska w Łodzi przy ulicy Marmurowej 4 serdecznie dziękują wszystkim, którzy współpracują z nami na zasadzie wolontariatu i czynnie pomagają naszym zwierzętom. Szczególnie dziękujemy za pomoc w prowadzeniu strony internetowej, która to jest oknem na świat dla wszystkich naszych bid oczekujących na poprawę swojego losu.


Dzięki wysiłkowi Ani, Krzysztofa, Magdy, Joanny, Ingi, którzy ukochali koty, wiele z nich znalazło nowe domy.


Wobec przepełnienia schroniska i wielu psich dramatów bardzo ważna i cenna pomoc w ukazywaniu cierpienia naszych Braci Mniejszych, ich niemych próśb o nowy, szczęśliwy dom, praca Asi, Ani, Agnieszki, Iwonki i jeszcze raz Ani oraz wszystkich, którzy nie zostali wymienieni z imienia jest bezcenna w poszukiwaniu szczęśliwego domu dla naszych naszych podopiecznych. Liczymy na ich bezinteresowną pomoc, ponieważ tylko w ten sposób zwiększają się ich szanse na prawdziwie godne życie.

Dziękujemy organizacjom za okazane serce naszym zwierzętom, szczególnie Fundacji Izy Milińskiej Kocia Mama, Fundacji Azyl oraz Fundacji Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom