ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
ZATRUDNIMY OPIEKUNA ZWIERZĄT

Schronisko dla Zwierząt w Łodzi zatrudni opiekuna zwierząt

Wymiar czasu pracy: pełen etat, umowa o pracę.
Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6.00-14.00, 8.00-16.00,
10.00-18.00 zgodnie
z harmonogramem pracy. Dotyczy również dni świątecznych.

Zakres obowiązków:

1. Codzienna opieka nad zwierzętami, w tym m.in:
- utrzymanie boksów i wybiegów w czystości poprzez systematyczne usuwanie
odchodów, wywożenie taczkami nieczystości z terenu schroniska
- przygotowywanie karmy dla zwierząt
- karmienie i pojenie zwierząt
- utrzymywanie w czystości misek, poprzez codzienne ich mycie
- zgłaszanie lekarzowi weterynarii zaobserwowanych objawów chorobowych
zwierząt
- przeprowadzanie zabiegów dezynfekcji boksów według wewnętrznych instrukcji
- odpowiedzialność za przydzielony rejon (stan i czystość boksów, klatek, czystość pozostałych pomieszczeń)
- doprowadzanie zwierząt do gabinetu weterynaryjnego, pomoc podczas podawania leków i przy innych zabiegach

2. Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich,
3.Utrzymywanie terenów zielonych w należytym porządku poprzez: koszenie trawy, przycinanie krzewów, porządki na placu, zamiatanie, odśnieżanie.

Stanowisko opiekuna zwierząt związane jest:
- z pracą na zewnątrz niezależnie od warunków atmosferycznych
- z przebywaniem w hałasie
- z nieprzyjemnymi zapachami
- dorywczo przenoszeniem ciężarów do 50 kg

Wymagania:
- wykształcenie dowolne,
- dyspozycyjność w soboty, niedziele i święta
- umiejętność nawiązywania relacji ze zwierzętami

Oferty można przesyłać na adres mail:

lub składać osobiście w schronisku (Łódź, ul.Marmurowa 4) w godz.8.00-16.00

Więcej informacji pod numerem telefonu: 42/ 617 27 37; 500 631 772

A
plikując na stanowisko prosimy o umieszczenie stosownej zgody
na przetwarzania danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie umieszczonych przeze mnie w CV moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji na stanowisko opiekuna zwierząt. Ponadto oświadczam, że jestem świadomy tego, że przetwarzanie powyższych danych osobowych jest uzasadnione prawidłowym i efektywnym przeprowadzeniem procesu rekrutacji oraz akceptuję te cele”.

Hosting naszej strony zapewnia Ogicom