ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
w dniu 5 i 11 stycznia Schronisko dla Zwierząt będzie zamknięte

Informujemy, że........

Uwaga w dniach 5 i 11 stycznia schronisko będzie zamknięte dla odwiedzających.W dniach tych mamy kolejne kontrole.Schronisko od 1 stycznia 2007 roku BYŁO KONTROLOWANE 54 RAZY -(są to kontrole wpisane do zeszytu kontroli a kontrolującymi były WSZYSTKIE MOżLIWE URZęDY I INSTYTUCJE.Dodatkowo kilkanaście razy schronisko było kontrolowane przez urzędników urzędu miasta.

kontrole SKUTECZNIE DEZORGANIZUJĄ PRACĘ SCHRONISKA I WPROWADZAJĄ ZAMĘT

DLATEGO W TYCH DNIACH nie możemy -co jest chyba zrozumiałe- poświęcić się temu co jest potrzebne i co powinniśmy wykonywać.

Nie mamy pretensji do kontrolujących za robienie kontroli- natomiast nie możemy zrozumieć ,że urzędy i instytucje wiedząc jak funkcjonuje schronisko uważają za obowiązek przyjmować szkalujące pisma wypisywane przez dwie osoby reprezentujące 2 organizacje a więc Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i fundację Azyl. Obie te organizacje pozostają natomiast poza wszelka kontrolą, nikogo nie interesuje prawdziwe oblicze i prawdziwa działalność tych organizacji.Obie te organizacje dzielnie wspierają się w szkalowaniu schroniska ,pomawianiu poszczególnych pracowników i placówki jako takiej,głoszenia nieprawdy i wypisywaniu pism ( jest już ich chyba kilkaset)Do wszystkich możliwych: urzędów,instytucji,organów,posłów,prezydentów,ministrów,gazet,innych organizacji. Zatem będziemy mieć 55 i 56 kontrolę o czym Państwa zawiadamiamy - natomiast obszerne relacje ,ciekawostki oraz prawdziwe fakty już wkrótce na stronach Stowarzyszenia"Schronisko"
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom