ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
UWAGA ......OSTRZEŻENIE!!!!!!!!

Ostrzegamy wszystkich Państwa.....

W dniu dzisiejszym do naszego schroniska zawitał p. redaktor radia ESKA I PRZEKAZAŁ NAM OGŁOSZENIE o zbiórkach materialnych i pieniężnych jakie pojawiło się w Łodzi Śródmieściu. Schronisko dla Zwierząt w Łodzi ostrzega wszystkich, którzy zauważyli informację dotyczącą zbiórek materialnych i pieniężnych.
Zawiadamiamy, że Schronisko nie prowadzi zbiórek publicznych, a ogłoszenia jakie pojawiły się w naszym mieście są nieprawnie zamieszczane. Prywatny numer telefonu jaki został zamieszczony na w/w ogłoszeniu nie odpowiada. Każdego kto widział osobę zamieszczającą takie ogłoszenie prosimy o informację jak również prosimy o informacje do kogo należy nr telefonu.

O wszystkich tego typu ogłoszeniach prosimy zawiadamiać naszą placówkę.

Przestrzegamy również przed darowiznami pieniężnymi i materialnymi w ten sposób ogłaszanymi.

Jednocześnie informujemy Państwa o tym, że wszystkie istotne sprawy jakie dotyczą Schroniska dla Zwierząt w Łodzi są zamieszczane tylko i wyłącznie na naszej stronie internetowej, szczególnie w rubryce "O nas" - niusy.

Korzystając z okazji zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych losem


zwierząt schroniskowych, że placówka nie znajduje się ani w strasznych, ani w tragicznych warunkach. Nasi podopieczni, psiaki i kociaki maja zapewnioną wszechstronną opiekę, miłość i pomoc.


Nie ukrywamy iż pomimo tej opieki każde z nich potrzebuje i zasługuje na posiadanie swojej własnej rodziny. Dlatego też tych Państwa, którzy chcieliby dać prawdziwy dom psu lub kotu ze Schroniska serdecznie zapraszamy i nakłaniamy do adopcji
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom