ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Dlaczego niektórzy ratują nipełnosprawne psy?

Firma ADMIRAŁ uszyła uprząż dla małego niepełnosprawnego pieska Jasia, który zamieszkał w Schronisku.Pewnego dnia zamieszkał w schronisku mały piesek.... To koniec bajki, a początek ciężkiej pracy.

Piesek ma niepełnosprawne nózki, samodzielnie nie może się poruszać. Wielkiego dylematu nie miała Agnieszka- pracownik Schroniska, która postanowiła dać mu szansę na życie i podjęła się długiej rehabilitacji. Agnieszka po godzinach pracy, w domu zajęła się Maluszkiem aby zapewnić mu kontakt z człowiekiem. Lekarze dają mu iskrę nadziei na prawie "normalne" życie pod warunkiem, że będą z nim robione ćwiczenia tak samo jak z ludźmi. Na prośbę o pomoc odpowiedziała Firma Admirał, która trudni się szyciem uprzęży dla niepełnosprawnych psów. Kombinezon został uszyty na miarę specjalnie dla niego. Maluszek jest ubierany w "kostium", który pomoże mu odzyskać sprawność w tylnych łapkach.

Dziękujemy Państwu z firmy Admirał, którzy prowadzą tak trudną i niekonwencjonalną działalność, dzięki czemu niepełnosprawne zwierzęta mogą cieszyć się życiem. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Ewy Wojciechowskiej, która uratowała naszego podopiecznego przed kalectwem.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom