ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Wpłaty 1% podatku

Z przyjemnością i wielką radością zawiadamiamy, że na konto działającego przy Schronisku Stowarzyszenia zaczynają wpływać wpłaty z 1 % podatku.Wpłaty otrzymujemy praktycznie z całej Polski dlatego chcemy Państwu bardzo, bardzo gorąco podziękować w imieniu naszych podopiecznych. Będziecie Państwo na bieżąco zawiadamiani o naszych działaniach z Waszych wpłat. Tak jak do tej pory będziemy pomagać zwierzętom, które trafiły do schroniska po przejściach takim jak skopana przez „właściciela" biało-beżowa suczka, czy złapany w pętlę zagubiony pies, który „łapaczowi" ponoć atakował kury, czy też zaniedbana pudelka lub zagłodzona Colinka.


Z prac remontowych na chwilę obecną za najpilniejsze uważamy naprawienie podłoża wejścia do pawilonu, w którym przebywa prawie 100 psiaków oraz znajdującą się obok zagródkę. Pawilon został zbudowany przeszło 10 lat temu, a codzienne sprzątania i tysiące osób, które tam chodzą skutecznie zniszczyły podłoże dlatego te prace naprawczo-remontowe zostaną zrobione praktycznie zaraz jak tylko firma remontowa zakończy pracę u innego klienta.


Schronisko, Stowarzyszenie oraz Schroniskowe Zwierzęta dziękują wszystkim darczyńcom za wpłaty. Będziemy na bieżąco informować Państwa o wszystkich pracach i działaniach, podejmowanych przez Stowarzyszenie w placówce z otrzymanych wpłat.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom