UWAGA! przeglądasz archiwalną wersję strony schroniska! Aby przejść na nową stronę kliknij tutaj.
ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Podziękowania dla Darczyńców 1%

Wszystkim serdecznie dziękujemy....

Schroniskowe Zwierzęta dziękują wszystkim Darczyńcom 1%.

Stowarzyszenie otrzymało wpłaty od ponad 4000 osób, nie jest w stanie podziękować każdemu indywidualnie. Do pierwszych Darczyńców zostały wysłane podziękowania jednakże do wszystkich nie jest to możliwe. Tą drogą zatem prosimy przyjąć podziękowania od podopiecznych naszego Schroniska. Natomiast to co zostało zrobione za otrzymane pieniądze można zobaczyć na terenie Schroniska a także na naszych stronach internetowych.

Jak wcześniej podawaliśmy do publicznej wiadomości na stronie schroniska w aktualnościach , z wpłat 1 % został zakupiony sprzęt do badań krwi, do mielenia mięsa oraz kojce i budy i wiele innych przedsięwzięć, a ostatnio wózek dla DOKUSIA, który sparaliżowany na tylne łapki, może dzięki temu wózkowi przemieszczać się jak najzdrowszy pies.Mamy nadzieję, że Wszystkim Darczyńcom sprawia przyjemność fakt, że dzięki ich ofiarności mogliśmy wszystko to zakupić lub zrobić dla dobra zwierząt przebywających w schronisku.

Każdemu z Darczyńców z przyjemnością pokażemy prace jakie zostały wykonane aby naszym zwierzętom żyło się w naszej placówce jak najlepiej.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom