ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
OŚWIADCZENIE
I ŻĄDANIE SPROSTOWANIA


Dotarły do nas informacje od mieszkańców miasta, że w dniu dzisiejszym tj 2 grudnia 2011 r wszystkie lub prawie wszystkie media informują, że w Łódzkim Schronisku jest prokuratura....

Po pierwsze nic nam nie wiadomym jest o jakiejkolwiek prokuraturze która prowadzi dochodzenie w naszym schronisku, po drugie zaś wiemy, że prokuratura interesuje się miejscem gdzie odbywa się przechowywanie psów i jest to hotel dla zwierząt przy ul. Kosodrzewiny, który nigdy nie był i nie jest łódzkim schroniskiem dla zwierząt. Dlatego byłoby dobrze gdyby ukazało się sprostowanie, że sprawa dotyczy ul. Kosodrzewiny – Hotelu dla zwierząt oraz filii w Wojtyszkach, które to miejsca błędnie nazywane są łódzkim schroniskiem dla zwierząt.Nasza placówka oczekuje SPROSTOWANIA oraz mamy nadzieję skromnego PRZEPROSZENIA.Przeproszenie jest istotne dla wszystkich pracowników łódzkiego Schroniska dla zwierząt przy ul. Marmurowej 4, gdyż informowanie o czynnościach prokuratorskich w schronisku za znęcanie się nad zwierzętami jest nie tylko błędną, pomyłkowa informacją, ale jest wielką krzywdą dla pracowników schroniska, którzy ciężko pracują aby schroniskowym zwierzętom żyło się w placówce dobrze.Zainteresowanych prosimy o poczytanie sobie informacji pod adresem:


http://www.wojtyszki.pl/Kolejny raz wyjaśniamy, że łódzkie schronisko jest jedno ,tylko to które znajduje się przy ul.Marmurowej 4 i nie należy innych miejsc przetrzymywania zwierząt psów /kotów nazywać łódzkim schroniskiem.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom