ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Z życia Łapulka ,,639” - TRES

Psiak przepięknie nazwany przez tymczasowych opiekunów TRES od planety Tres...

Psiak przepięknie nazwany przez tymczasowych opiekunów TRES od planety TRES jest czarny jak węgiel, średniej wielkości o wyjątkowym usposobieniu; spokojny (kiedy należy), grzeczny pod nieobecność opiekunów, zachowujący czystość w mieszkaniu. Nieufny w stosunku do nieznajomych mu osób, co wynika z jego wcześniejszych, przykrych przeżyć, które dosięgły go zanim trafił do schroniska. W swym ok. 9-10 miesięcznym życiu przeszedł już bardzo wiele...


Porzucony przez złych ludzi ze złamanymi obiema przednimi łapkami, poruszał się z trudem na tylnych kończynach w pozycji pionowej. Tak upłynął przeszło miesiąc w gipsie (zdjęcia do wglądu), po czym jeszcze długi czas rehabilitacji w troskliwych rękach Pani Katarzyny (która na ten trudny czas zapewniła mu dom, poświęciła swój czas na codzienne zabiegi w gabinecie rehabilitacyjnym), która otoczyła go miłością.- wrócił do sprawności fizycznej i równowagi psychicznej. TRES uczęszczał na spotkania z behawiorystą, co nauczyło go odpowiedniego zachowania w stosunku do nieznajomych mu osób, co wcześniej było dla niego wielką trudnością.


W pomocy uczestniczył mąż Pani Katarzyny i inni przyjaciele doskonale rozumiejący sytuację, w jakiej znalazł się psiak w nagłej potrzebie. To całe mnóstwo pracy osób chętnych (chociażby Pan Piotr Jachman, który zajął się nim przy zabiegach w sposób szczególny, co szybciej przywróciło mu zdrową postawę psa na czterech łapach) przywróciło Tresowi wiarę w człowieka.TERAZ, kiedy jest zdrowy, silny, mądry... musi opuścić dom tymczasowy i znaleźć kochających opiekunów NA ZAWSZE.W zamian TRES oferuje swoją miłość, oddanie, wierność...http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=6363Kontakt z Panią Katarzyną 601-133-279.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom