ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
"AKCJA ZWIERZAK" - wyjaśnienie


W dniu dzisiejszym (7 luty) otrzymaliśmy wyjaśnienie w odpowiedzi na nasze ogłoszenie o akcji "Zwierzak". Treść tego wyjaśnienia prezentujemy poniżej.


(Wyjaśnienie prezentujemy na uporczywe żądanie osoby, która telefonowała kilkakrotnie do schroniska, natomiast przekazanie tego wyjaśnienia nie oznacza, że zmieniliśmy zdanie, ani tym bardziej, że akceptujemy to wyjaśnienie. Na temat wszelkiego rodzaju tego typu zbiórek wypowiemy się w oddzielnym komunikacie.)


Treść wyjaśnienia:Chcielibyśmy wyjaśnić, że Akcja Zwierzak powstała na początku stycznia jako nieformalna grupa miłośników zwierząt, którzy postanowili zrobić coś dobrego dla tych czworonogów, które nie mają gdzie mieszkać, co jeść etc. Zbieramy środki poprzez wyświetlanie reklam sponsorów. Później to, co udaje się nam zebrać, przekazujemy wybranemu schronisku dla zwierząt.Zastanawiając się nad tym, które schronisko wesprzeć jako pierwsze, nasz wybór padł na Schronisko w Łodzi (z czasem zamierzamy wspierać także inne placówki) Popełniliśmy jednak zasadnicze niedopatrzenie, nie kontaktując się ze Schroniskiem przed rozpoczęciem akcji i umieszczeniem jego danych na stronie internetowej Akcji Zwierzak, za co serdecznie przepraszamy, przede wszystkim władze Schroniska. W wyniku tego nie mogły one być pewne naszych intencji. Również w wyniku tego powstał powyższy artykuł, rzucający cień podejrzenia na działalność Akcji Zwierzak.


Chcielibyśmy z pełnym przekonaniem stwierdzić - Akcja Zwierzak działa w pełni legalnie, a jej celem jest niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom. W styczniu, pierwszym miesiącu działalności, udało się nam zebrać około 450 złotych. Cała ta kwota zostanie przekazana Schronisku w Łodzi. W lutym mamy nadzieję zebrać już kwotę czterocyfrową. Sądząc po coraz większym zainteresowaniu akcją, jest to jak najbardziej możliwe.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: Przepraszamy za nieporozumienie, dziękujemy za wsparcie i prosimy o dalszą pomoc w zbieraniu środków dla zwierząt w schroniskach.Z pozdrowieniami,Ekipa AkcjaZwierzak.pl
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom