ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
Spotkanie dzieci z lekturą i ...z TUNIĄ

Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Widzew Filia nr 8 zorganizowała w swojej siedzibie spotkanie dzieci
z Przedszkola Miejskiego nr 183 z podopieczną Schroniska - Tunią oraz jej opiekunką.Sześcio i siedmiolatki chętnie brały udział w zajęciach, najpierw wypytując przedstawiciela schroniska o losy porzuconych, zgubionych zwierząt, a następnie deklarując chęć pomocy.Małe ciepłe rączki w międzyczasie wygłaskały Tunię, która z zachwytem przyjmowała pieszczoty dzieci.Sympatyczna gospodyni Biblioteki Pani Zdzisia zachęcała do ciekawych lektur, takich jak: "Baltic. Pies, który płynął na krze", "Dżok. Legenda o psiej wierności" oraz "Kaktus, szukaj!", wszystkie autorstwa Barbary Gawryluk - miłośniczki zwierząt, która w swych opowieściach często przestawia prawdziwe przygody zwierząt.
Serdecznie dziękujemy Pani Zdzisi za zaproszenie oraz za zbiórkę darów od czytelników M.B.P.Ł-Widzew w postaci karmy, koców, kołder, zabawek, garnków i wielu innych rzeczy potrzebnych podopiecznym Schroniska.
Dziękujemy za wspólne działanie na rzecz bezdomnych zwierzaków, szerzenie wiedzy oraz rozbudzanie chęci pomocy nie tylko wśród najmłodszych.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom